ECH-U1H333JB5
Panasonic
Cap Film 0.033uF 50V PPS 5% (3.2 X 2.5 X 2mm) Stacked 125°C T/R
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Search Keywords: ECHU1H333JB5
  • Part No:
    ECH-U1H333JB5
    EAR99
    2000
  • Voltage:
    50 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    3.2 x 2.5 x 2 mm