ECH-U1H153JX5
Panasonic
Cap Film 0.015uF 50V PPS 5% (3.2 X 2.5 X 1.1mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1H153JX5
  • Part No:
    ECH-U1H153JX5
    EAR99
    2000
  • Voltage:
    50 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    3.2 x 2.5 x 1.1 mm