ECH-U1H152GX5
Panasonic
Cap Film 0.0015uF 50V PPS 2% (2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1H152GX5
  • Part No:
    ECH-U1H152GX5
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    50 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Tolerance:
    2 %
  • Size:
    2 x 1.25 x 0.9 mm