ECH-U1C391GX5
Panasonic
Cap Film 390pF 16V PPS 2% (1.6 X 0.8 X 0.7mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1C391GX5
  • Part No:
    ECH-U1C391GX5
    EAR99
    4000
  • Voltage:
    16 VDC
  • Capacitance Value:
    390 pF
  • Tolerance:
    2 %
  • Size:
    1.6 x 0.8 x 0.7 mm