ECH-U1C152JX5
Panasonic
Cap Film 0.0015uF 16V PPS 5% (1.6 X 0.8 X 0.7mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1C152JX5
  • Part No:
    ECH-U1C152JX5
    EAR99
    4000
  • Voltage:
    16 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    1.6 x 0.8 x 0.7 mm