ECH-U1C122GX5
Panasonic
Cap Film 0.0012uF 16V PPS 2% (1.6 X 0.8 X 0.7mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1C122GX5
  • Part No:
    ECH-U1C122GX5
    EAR99
    4000
  • Voltage:
    16 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0012 uF
  • Tolerance:
    2 %
  • Size:
    1.6 x 0.8 x 0.7 mm