ECH-U1183GC9
Panasonic
Cap Film 0.018uF 100V PPS 2% (4.8 X 3.3 X 2mm) SMD 105°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1183GC9
  • Part No:
    ECH-U1183GC9
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    2 %
  • Size:
    4.8 x 3.3 x 2 mm