ECH-U1154JCV
Panasonic
Cap Film 0.15uF 100V PPS 5% (7.1 X 6.3 X 3.4mm) SMD 105°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1154JCV
  • Part No:
    ECH-U1154JCV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.1 x 6.3 x 3.4 mm