8TPC150M
Panasonic
Tantalum Polymer Capacitor, 150 uF, 8 V, ± 20%, D2, 40 mohm, 2917 [7343-19 Metric]
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +