80SXE33M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 33uF ±20% - 80VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +