6SEPC470ME
Panasonic
Cap Aluminum 470uF 6.3V 20% (6.3 X 7mm) Radial Cylindrical 2.5mm 2970mA 5000hr 105A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +