4SVT560M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors - 560uF - 4V - 125°C - 2,000 Hours - Low ESR - 8.0mm Dia x6.9mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +