35SVPD22M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 22uF 35VDC 20% (8 X 11.9mm) SMD 0.05 Ohm 700mA 2000h 125C Automotive T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +