35SVF22M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 22uF 35VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.035 Ohm 820mA 1000h 125C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +