2SEPC100MZ
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 2.5VDC, 100uF, 7mohm, 5x9mm, Bulk | Panasonic Electronic Components 2SEPC100MZ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +