25SVT180M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors - 180uF - 25V - 125°C - 2,000 Hours - Low ESR - 8.0mm Dia x11.9mm
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +