25SEPF56M
Panasonic
Cap Aluminum 56uF 25V 20% (6.3 X 6mm) Radial 2.5mm 0.03 Ohm 2800mA 5000h 105 C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +