20SVPK150M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 150uF 20VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.025 Ohm 1010mA 1000h 125C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +