20SEQP100M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 100uF 20VDC 20% (8 X 12mm) Radial 3.5mm 0.024 Ohm 1050mA 1000h 125C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +