16TQC220MD3
Panasonic
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor - 220uF ±20% - 16V - SMT - 3.5 x 2.8mm - 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +