10SVPD56M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 56uF 10VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.045 Ohm 538mA 2000h 125C Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +