- JVN1AF-4.5V-F
JVN1AF-4.5V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 4.5VDC 10DC/16AAC SPST-NO(22x16x10.9)mm THT
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: JVN1AF45VF
Supplier:Panasonic Electronic Components
Part No:JVN1AF-4.5V-F
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:4.5 V
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:101 Ohm