- JVN1AF-24V-F
JVN1AF-24V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 10DC/16AAC SPST-NO(22x16x10.9)mm THT
Description
Search Keywords: JVN1AF24VF
Supplier:Panasonic Electronic Components
Part No:JVN1AF-24V-F
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:2.88 KOhm