- JS1EJ-12V
JS1EJ-12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 6A SPDT (( 22.5mm 16.5mm 16.5mm)) Through Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description