- JS1AF-B-12V-F
JS1AF-B-12V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
Datasheet Accessories Notify Me
Description
Search Keywords: JS1AFB12VF
Supplier:Panasonic Electronic Components
Part No:JS1AF-B-12V-F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410050
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm