- HP33-L-DC110V
HP33-L-DC110V
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 110VDC 10KOhm 10A 3PDT (( 38.89mm 35.71mm 55.55mm)) Plain Case Industrial Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description