- HC4-L-AC24V
HC4-L-AC24V
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 24VAC 160Ohm 5A 4PDT (21.82x28.17)mm Socket General Purpose Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description