- HC3-L-AC24V
HC3-L-AC24V
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 24VAC 7A 3PDT (( 27.2mm 20.8mm 35.2mm)) Plug-In General Purpose Relay Automotive
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description