- HC2-P-DC48V-VDE
HC2-P-DC48V-VDE
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 48VAC 7A DPDT (( 27.2mm 20.8mm 36.7mm)) THT General Purpose Relay Automotive
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description