- ARE10A24C90
ARE10A24C90
Panasonic Electronic Components
2.6 GHz capable, 10 W carrying power (at 2.6 GHz), 50Ω/75Ω impedance and 1 Form C relays
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description