Search Keywords: ALZ12B18W
  • Part No:
    ALZ12B18W
    EAR99
    100
  • DC Coil Voltage:
    18 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Coil Resistance:
    810 Ohm