Search Keywords: ALZ11F48W
  • Part No:
    ALZ11F48W
    EAR99
    100
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Coil Resistance:
    5.76 KOhm