OD6025-12LB
Orion Fans
FAN DC 60X25 12V BALL, 13cfm
Description +
FAN DC 60X25 12V BALL, 13cfm
Search Keywords: OD602512LB
  • Part No:
    OD6025-12LB
  • Dimension:
    60 x 60 x 25 mm
  • Voltage Rating:
    12 V
  • Power Rating:
    1 W
  • Maximum Airflow:
    13 CFM
  • Noise Level:
    18 dB
  • Operating Temperature:
    -20 to 75 °C