OD4020-24LB
Orion Fans
FAN DC 40X20 24V BALL, 7cfm
Description +
FAN DC 40X20 24V BALL, 7cfm
Search Keywords: OD402024LB
  • Part No:
    OD4020-24LB
  • Dimension:
    40 x 40 x 20 mm
  • Voltage Rating:
    24 V
  • Power Rating:
    1.4 W
  • Maximum Airflow:
    7 CFM
  • Noise Level:
    24 dB
  • Operating Temperature:
    -20 to 80 °C