OD4010-24HSS
Orion Fans
FAN DC 40X10 24V Sealed Sleeve 6.7cfm
Description +
Search Keywords: OD401024HSS
  • Part No:
    OD4010-24HSS
  • Dimension:
    40 x 40 x 10.5 mm
  • Voltage Rating:
    24 V
  • Power Rating:
    1.4 W
  • Maximum Airflow:
    6.7 CFM
  • Noise Level:
    25 dB
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C