OD1225-24MB
Orion Fans
FAN DC 120X25 24V BALL, 83cfm
Description +
FAN DC 120X25 24V BALL, 83cfm
Search Keywords: OD122524MB
  • Part No:
    OD1225-24MB
  • COO:
    TW
  • Dimension:
    120 x 120 x 25 mm
  • Voltage Rating:
    24 V
  • Power Rating:
    4 W
  • Maximum Airflow:
    83 CFM
  • Noise Level:
    38 dB
  • Special Features:
    None
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    Plastic
  • Operating Temperature:
    -20 to 75 °C