OA60EC-UR-1WBIP68A
Orion Fans
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 115/230 VAC Ball Bearing 19.5CFM 31dBA 12" Wires IP68A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +