OA172AN-11-3TB
Orion Fans
172 mm x 172 mm x 51 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 135CFM 33dBA Terminals
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +