SZMM5Z12VT1G
onsemi
500 mW Standard Tolerance Zener Diode Voltage Regulators 12 V (Automotive)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SZMM5Z12VT1G
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    onsemi
  • Part No:
    SZMM5Z12VT1G
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    3000
Tools/3D Models +
Product Guides +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 760
Can Ship immediately Buy all 760 in-stock or the regular minimum order quantity of 3000