NXH450N65L4Q2F2PG
onsemi
Power Integrated Module (PIM), I-Type NPC 650 V, 450 A IGBT, 650 V, 375 A Diode Pressfit pins
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +