NCV4296-2CSN33T1G
onsemi
LDO Regulator, 30 mA, 45 V, 150 µA IQ, with Enable 3.3 V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +