NCP45770IMN24TWG
onsemi
Load Switch, Integrated, ecoSWITCH™ 3.6 mΩ, 24V, 20 A, Fault Protection
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +