FDMS0300S
onsemi
N-Channel PowerTrench® SyncFET™ 30V, 49A, 1.8mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +