FDD3N40TM
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, UniFETTM, 400V, 2A, 3.4Ω, DPAK
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +