FDB0260N1007L
onsemi
N-Channel PowerTrench® MOSFET 100V, 200A, 2.6mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +