FCB199N65S3
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, Easy Drive, 650 V, 14 A, 199 mΩ, D2PAK
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +