XF2M-6015-1AH-R500
Omron Electronics
FPC Connector - 60 Position - 50V - 0.5A - Top and Bottom - 0.020" (0.50mm) Pitch - Surface Mount - Right Angle - Natural/Blac ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
FPC Connector - 60 Position - 50V - 0.5A - Top and Bottom - 0.020" (0.50mm) Pitch - Surface Mount - Right Angle - Natural/Black.