G8G1A7RDC12BYOMR1
Omron Electronics
Power Relay 12VDC SPST-NO(15mm 8mm 18mm) THT
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +