G6J2PYDC24BYOMZ
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VDC 2.6005KOhm 1A DPDT(10.6x5.7x9)mm THT Ultra-Compact and Slim Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +