G6J2PYDC12BYOMZ
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VDC 976.8Ohm 1A DPDT(10.6x5.7x9)mm THT Ultra-Compact and Slim Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +